PRAMOGINIAI
šokiai
Kubietiška
SALSA
SOLO
latino
VESTUVINIS
šokis
Pramoginiai šokiai
Vilniuje

1

Pramoginių šokių pamokos INDANCE - jei jūs ieškote to, kas teiktų džiaugsmą, atgaivintų sielą, leistų užmiršti kasdieninius darbus ir rūpesčius, tai pramoginiai šokiai yra puikus pasirinkimas, juk kiekvienas iš mūsų turime savo tikslą kurį galima pasiekti besimokant šokti. O kodėl kiti žmonės mokosi šokti pramoginius šokius?

Šokių pamokos
Kaune
Vienus į šokių pamokas atveda neišvengiama būtinybė: viena kita išvyka į užsienio šalis, vakarėliai po dalykinių susitikimų, konferencijų ir... kelios nejaukios akimirkos, kai į kvietimą šokti tenka atsakyti "ne". Kita priežastis - artėjančios išleistuvės ar vestuvės, kur valsas - tradicinė iškilmių dalis. Dar viena grupė žmonių, o jų dauguma, - tai ieškantys vietos, kur būtų galima smagiai leisti laiką kartu su gyvenimo partneriu ar grupe draugų, bendradarbių. Paprastai ieškoma tokios poilsio formos, kur nereiktų lieti prakaito, bet kūnas visgi gautų tam tikrą fizinį krūvį, kur galima būtų išmokti ko nors naujo, bet nesudėtingo ir nereikalaujančio didelių pastangų, ir, galų gale, kas teiktų džiaugsmą, atgaivintų, leistų užmiršti kasdienius darbus ir rūpesčius.
Pramoginių šokių sąvoka talpina daug įvairių, net ir labai skirtingų, šokių, kuriuos jungia tai, kad šie šokiai gali būti šokami ne tik pasirodymui, ne tik publikai, o savo malonumui, pramogai. Čia svarbiausia - teigiamos emocijos, poilsis, malonus bendravimas poroje ir šokančiųjų grupėje. Kad lankytojai išmoktų sėkmingai šokti pramoginius šokius, nereikia ypatingų gebėjimų, išankstinio specialaus pasiruošimo, idealios klausos ar tobulo ritmo pojūčio. Pramoginiame šokyje naudojami paprasčiausi šokių judesiai, kuriuos gali greitai išmokti kiekvienas.

Šokami poromis, pramoginiai šokiai yra skirstomi į klasikinius bei Lotynų Amerikos šokius ir yra puikus būdas įdomiai praleisti laiką dviese. Klasikiniai - tai lėtas valsas,
Šokių pamokos
Vilniuje
tango, fokstrotas, vienos valsas ir kvikstepas. Lotynų Amerikos šokiai - tai samba, rumba, čia-čia-čia, džaivas ir pasodoblis.

O kur dar salsos, bačiatos bei svingo pagrindai, kurie jau yra tapę savaime suprantami bet kuriame šokių vakarėlyje.. Skamba neįtikėtinai? Jokios paslapties nėra, - kai susiduriate su išmania šokių studija ir mokytojais, kurie mėgsta iššūkius, tada daug kas tampa įmanoma. Pamokose mes remiamės 10 metų patirtimi ir naudojame ne tik šokio, bet ir pedagogikos, psichologijos bei kitas žinias, nuolat jomis keičiamės ir atnaujiname. Juk svarbiausia, kad Jūsų įdėtos pastangos atsipirktų su dideliu malonumo kaupu!
Pramoginiai šokiai INDANCE, - Kol Jūsų protas ilsisi, Jūsų kūnas darosi tvirtesnis