PRAMOGINIAI
šokiai
Kubietiška
SALSA
SOLO
latino
VESTUVINIS
šokis
Solo Latino
Šokių pamokosVilniuje

1

SOLO Latino šokių pamokos - tai puikus būdas nuspalvinti savo vakarą Lotynų Amerikos ritmais. Pamokos pradžioje yra daromas energingas apšilimas, po kurio kūnas tampa pasiruošęs šokti, o visi darbai ir rūpesčiai lieka už salės ribų. Pradedame nuo salsos ir bačiatos, o palaipsniui prijungiame "čia čia čia", merengę ir svingą.


Pradedame nuo pagrindinių žingsnių, kai suprantame kas vyksta su pėdomis ir klubais, keliaujame prie rankų plastikos, ypatingas dėmesys yra skiriamas laikysenai, kuri ir padaro mus tikromis šokėjomis. Šokių choreografijos yra nuolatos papildomos naujomis figūromis, nauji šokiai įvedami palaispsniui. Kiekvieną pamoką stengiamės sušokti visus mokamus šokius, juk susirenkame ne tik mokintis, bet ir gerai praleisti laiką šokdami.

Mokytojos pagrindinis tikslas, kad po pamokos kūnas alsuotu energija, o nuotaika butų tokia gera, kad ja sugebėtumėte užkrėsti net praeivius gatvėje. Jei niekaip negalite susirasti šokių partnerio, o širdis verkia, kaip nori šokti - SOLO Latino yra kaip tik Jums!"
Solo Latino INDANCE, - siela dainuoja, kūnas dėkoja!